Головна » Статті » Корисні статті

Які загрози для здоров'я несе весна

Які загрози для здоров'я несе весна

проблеми навесні

З приходом весни зростають ризики загострення багатьох хронічних захворювань, зниження імунітету. Зміна сезонів супроводжується у людей стресом, виснаженням надниркових залоз, ускладняються адаптація організму до нових умов. Внаслідок цього організму потрібно більше ресурсів для підтримання тонусу. З настанням весни люди виснажують себе, дотримуючись дієт, щоб спробувати повернути минулі форми. Найчастіше це роблять, не турбуючись про наслідки.

Імунітет навесні

Лікарі попереджають: весною імунітет людини істотно слабшає. Запаси вітамінів, освоєні організмом за рахунок літніх фруктів і овочів, майже повністю закінчилися. Захисні сили, здатні стримувати загострення хронічних хвороб організму, підірвані і виснажені.

захворювання на весні

Медики радять підтримувати в організмі ресурси для зміцнення імунітету за допомогою так званих адаптогенів - біологічно активних засобів штучного або рослинного походження.

Чому весною погіршується самопочуття

Весною істотно посилюється загальна слабкість, втома, сонливість. Одночасно посилюється напруга систем адаптації організму до нових кліматичних умов, зменшення кількості вітамінів в їжі. Весняний період - це час максимального напруження захисних систем організму людини. Віруси грипу мають властивості повертатися другою хвилею, випробовуючи на міцність наш імунітет. Але організм з виснаженими ресурсами, і ми знову хворіємо в теплі дні. Щоб цього не відбувалося, є можливість спробувати зміцнити імунітет свого організму за допомогою відомих засобів народної медицини.

<img alt="вітаміни в овочах" data-cke-saved-src="/publication/zagrozy_na_vesni_05.jpg" src="/publication/zagrozy_na_vesni_05.jpg" style="margin: 10px; width: 100%; height: auto />

Велику користь для організму в адаптаційну стадію надають вітамін D5 і вітамін С, які допомагають виробляти гормони надниркових залоз. Запас цих вітамінів можна поповнити вживанням аптечних комплексів, вітамінів, а також продуктів:солодкого перцю, апельсинів, кольорової капусти, щавлю, шпинату, печінки тріски.

Будьте уважні і бережіть найцінніше в житті - здоров`я своє, своїх рідних і близьких!

 

 

Методист обласних та міста
Дніпропетровськ курсів удосконалення
керівних кадрів І категорії

Категорія: Корисні статті | Додав: naumovanmc (14.04.2016)
Переглядів: 204
Всього коментарів: 0
avatar