Головна » Статті » Корисні статті

Обережно, спека триває!!!

На більшій території держави зберігається спекотна погода.

Взагалі літо приносить приємні враження, але необачність, необережність та недотримання вимог пожежної безпеки може призвести до тяжких наслідків.

Після збирання зернових культур на полях залишаються пожнивні залишки, які, на жаль, деякі керівники сільгосппідприємств або приватні фермери продовжують випалювати, тим самим наносять шкоду навколишньому середовищу та становлять загрозу розповсюдженню вогню на великі території.

Обережно, спека триває

У період спекотної погоди зростає кількість бажаючих відпочити в межах лісових масивів та безпосередньо біля водоймищ, деякі з них розводять вогнища та курять. З урахуванням підвищеного температурного режиму є великий ризик займання навколишньої рослинності та лісових масивів. Також місцями ризику є суха рослинність на узбіччях біля автодоріг, є висока ймовірність виникнення пожеж внаслідок необережного поводження з вогнем, в тому числі від недопалків.

Обережно, спека триває

Внаслідок пожеж гине та страждає велика кількість людей, держава зазнає великих матеріальних збитків.

Аналіз пожеж та їх причин свідчить про те, що у більшості випадках на жаль, є людський фактор.

Підводячи підсумок, звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій та населення в цілому на дотримання вимог пожежної безпеки.

Головне – треба запам’ятати, що тільки відповідальне ставлення може змінити жахливу статистику пожеж та загибелі людей на них.

Завідувач обласного методичного кабінету
Олег Фролов

Категорія: Корисні статті | Додав: naumovanmc (19.08.2017)
Переглядів: 186
Всього коментарів: 0