Головна » 2018 » Травень » 14 » Здійснення методичного супроводу майстрами виробничого навчання Центру
10:14
Здійснення методичного супроводу майстрами виробничого навчання Центру

11 травня  2018 року під час здійснення методичного супроводу з підготовки та проведення запланованого об’єктового тренування  у Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет» майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Центру Юр’єва О.В. надала методичну допомогу у розробці та оформленні необхідних документів відповідальній особі з питань цивільного захисту закладу Овчинникову А.В.

10-11 травня поточного року науково-виробничим підприємством з іноземними інвестиціями «Укртрубоізол» міста Новомосковська проводилося  спеціальне об’єктове навчання за темою «Дії органів управління і сил цивільного захисту підприємства при виникненні   надзвичайної ситуації: аварії з утворенням високих температур у трансформаторній підстанції під час урагану». Методичний супровід підготовки і проведення заходу здійснювала майстер виробничого навчання Новомосковський курсів 3 категорії Центру Назаровська О.А.

Цього тижня педагогічними працівниками Криворізьких курсів 1 категорії Рижковим О.М. та Тимофєєвою Т.А. надана методична допомога керівництву дошкільного навчального закладу №76 з питань підготовки та проведення  міського показового Тижня безпеки дитини.

11 травня 2018 року у Кам’янській загальноосвітній школі №20 пройшов День цивільного захисту під час якого  майстер виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Центру Козинець В.М. провів лекцію-бесіду з учнями про безпечне  поводження на воді під час відпочинку та  нагадав правила пожежної безпеки і  дорожнього руху.

Переглядів: 73 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0