Головна » 2017 » Лютий » 4 » Засідання педагогічної ради Центру (01 лютого 2017 р)
10:47
Засідання педагогічної ради Центру (01 лютого 2017 р)

1 лютого 2017 року у Центрі під головуванням начальника Центру полковника служби цивільного захисту Оксеня В.М. було проведене засідання педагогічної ради № 2. Присутніми на педраді були керівники Центру, завідувачі курсів 1-3 категорії, методист обласного методичного кабінету та курсів, старші майстри виробничого навчання усіх курсів.

Засідання педагогічної ради Центру (01 лютого 2017 р)

Під час педради обговорені питання атестації педагогічних працівників у 2017 році та питання проведення функціонального навчання.

Але, головна увага педради присвячена обговоренню актуальних питань методичного супроводу підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту. Спільним обговоренням визначено порядок проведення методичного супроводу та комплект документів, який необхідно готувати під час проведення методичного супроводу навчань та тренувань з питань цивільного захисту.

Засідання педагогічної ради Центру (01 лютого 2017 р)

Завідувач обласного методичного кабінету Фролов О.В. та старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Савченко В.П. довели до присутніх орієнтовні тематики навчальних та навчально-методичних посібників і методичних рекомендацій, які заплановані для розробки у 2017 році. Відбулося жваве обговорення з прийняттям конкретних рішень під протокол та наказ начальника Центру № 22 від 01.02.2017.

Плідна співпраці під час наради дозволила вирішити спірні питання стосовно організації навчальної та методичної роботи у Центрі на 2017 рік та питання методичного супроводу підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту.

 

Кочерга Є.В.,
методист обласного методичного кабінету

Переглядів: 129 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0