Головна » 2016 » Листопад » 1 » Заняття з пожежної безпеки у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля
16:48
Заняття з пожежної безпеки у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля

1 листопада цього року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки Карпенко О.М. та методистом обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Кочергою Є.В. було проведене заняття зі студентами Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля на тему «Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях при виникненні пожеж».

Проблема пожеж є дуже актуальною для нашого регіону, оскільки вже від початку року було зафіксовано 8071 пожежа по Дніпропетровській області. У ході заняття Олександр Миколайович привів статистичні дані кількості пожеж по області та їх причини. Головна увага була зосереджена на діях при виникненні пожеж. Сюди входять знання про шляхи та плани евакуації, правила користування первинними засобами пожежогасіння, знання алгоритму дій при виявленні ознак пожежі.

Заняття з пожежної безпеки у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля

Також студентів було ознайомлено з небезпечними факторами пожеж, їх діями на людину та способами їх зменшення. Під час обговорення дій при пожежі студенти проявляли активність, задавали запитання. Особливо їх зацікавила будова вогнегасників та правила користування ними.

Заняття з пожежної безпеки у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля

Заняття подібного типу корисні, оскільки вчать підростаюче покоління правилам поводження при виникненні небезпек, формують у них відповідальне ставлення до власного життя та життя і здоров’я оточуючих.

 

Кочерга Є.В.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 108 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0