Головна » 2017 » Грудень » 8 » Заняття-бесіди з вихованцями та учнями навчальних закладів області
12:07
Заняття-бесіди з вихованцями та учнями навчальних закладів області

6 грудня 2017 року майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Дніпра курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Центру Юр’єва О.В. провела бесіду з дітьми старшої групи «Дзвіночки» дошкільного навчального закладу №277 Дніпровської міської ради на тему «Правила безпечної поведінки вдома».

6 грудня поточного року майстром виробничого навчання Нікопольських курсів 3 категорії Центру проведено заняття-бесіду з учнями Нікопольського професійного ліцею за темою «Радіаційна небезпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Діти приймали активну участь в обговоренні всіх питань. Учням була надана можливість провести заміри радіаційного фону на березі Каховського водосховища.

4 грудня 2017 року Тізік О.Е. провела заняття-бесіду з учнями загальноосвітньої школи №25 міста Нікополя. Дітей ознайомлено з правилами поводження в умовах виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, продемонстровані прилади радіаційного контролю та засоби індивідуального захисту. Подібні заходи надзвичайно корисні та необхідні, бо дають знання про безпеку життєдіяльності та сприяють вихованню відповідальних громадян нашої країни.

Переглядів: 101 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0