Головна » 2016 » Серпень » 10 » З дітьми про безпеку в лісостеповій екосистемі!
15:28
З дітьми про безпеку в лісостеповій екосистемі!

10 серпня 2016 року методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. провела на базі КЗО “Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 132” м. Дніпро інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей дошкільного віку щодо запобігання пожежам у лісостеповій екосистемі.

З дітьми про безпеку в лісостеповій екосистемі!

У зв’язку із зростанням кількості пожеж на території Дніпропетровської області, навчання правилам безпечної поведінки у лісостеповій екосистемі повинно проходити на всіх етапах життя людини, а починати необхідно з дошкільного віку.

З дітьми про безпеку в лісостеповій екосистемі!

Протягом зустрічі дошкільнята уважно слухали методиста Центру та старанно вивчали правила пожежної безпеки. Ткаченко Ю.М. у ході роботи наголосила на необхідності дотримання правил пожежної безпеки не тільки вдома, але й під час прогулянок на природі. Разом з дітьми згадали правила пожежної безпеки при відвідуванні лісових масивів. Пояснила дітям, що ні в якому разі не можна гратись з сірниками, адже, необережно кинутий запалений сірник може призвести до пожежі. Розказала про те, що пожежа легко поширюється, особливо в жарку пору року по сухій траві, хвої і в лічені хвилини може набути таких масштабів, що боротися з нею буде дуже складно. Діти переконалися в тому, що сірники, запальнички – це не іграшки, а забави з ними є дуже небезпечними.

Для ефективного формування у дітей навичок безпечної поведінки у роботі активно використовувалися яскраві ілюстрації, технічні засоби (перегляд тематичних мультфільмів) та моделювання правильної поведінки. Діти із захопленням приймали участь у заході та активно відповідали на запитання.

З дітьми про безпеку в лісостеповій екосистемі!

Наприкінці зустрічі, для закріплення почутого і побаченого матеріалу, всі діти отримали кольорові пам’ятки щодо дотримання основних правил пожежної безпеки в лісостеповій екосистемі.

Як показала практика, подібні заходи надзвичайно корисні та необхідні, адже дарують дітям знання про безпеку та сприяють вихованню відповідального громадянина нашої держави.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 112 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar