Головна » 2016 » Вересень » 8 » Взаємодія Центру та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» у вирішенні актуальних проблем сьогодення
17:34
Взаємодія Центру та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» у вирішенні актуальних проблем сьогодення

7 вересня поточного року в рамках співпраці Центру з державним вищим навчальним закладом «Український державний хіміко-технологічний університет» (далі - ДВНЗ «УДХТІ») на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області відбулася зустріч за участю викладача кафедри біотехнології та безпеки життєдіяльності університету Плиса М.М., тимчасово виконуючого обов’язки начальника Центру Базілєва Є.С., викладача обласних та м. Дніпропетровськ курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Сипка В.Г. та методистів обласного методичного кабінету.

Взаємодія Центру та ДВНЗ УДХТІ

У ході обговорення заходів Плану співпраці НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області та ДВНЗ «УДХТІ» з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту на 2016-2017 навчальний рік спільними зусиллями визначено основні положення в проведенні наукових досліджень за темою: «Дослідження комбінованого осередку ураження, що може виникати в умовах аварії на ХНО (за основними факторами ураження: токсичне забруднення, вибух, пожежа)» та підготовки до участі в роботі міжнародних та регіональних конференцій «Безпека життєдіяльності в XXI столітті».

Взаємодія Центру та ДВНЗ УДХТІ

Проведена зустріч – ще одна сходинка в досягненні спільної мети щодо цивільного захисту та безпеки життєдіяльності нашого регіону.

 

Кочерга Є.В.
методист обласного методичного кабінету Центру

Переглядів: 116 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar