Головна » 2017 » Березень » 16 » Відкриті заняття як одна з форм педагогічного контролю
21:26
Відкриті заняття як одна з форм педагогічного контролю

15 березня 2017 року на Кам’янських курсах 2 категорії Центру старшим майстром виробничого навчання Душкою В.М. проведено відкрите заняття за темою «Приведення формувань цивільного захисту в готовність до дій за призначенням. Функціональні обов’язки керівного складу формувань цивільного захисту» з особами, які очолюють медичні формування цивільного захисту суб’єктів господарювання

На занятті були присутні завідувач обласного методичного кабінету Центру Фролов О.В. та методист обласного методичного кабінету Центру Ткаченко Ю.М.

Відкриті заняття як одна з форм педагогічного контролю

14 березня поточного року на Новомосковських курсах 3 категорії Центру майстром виробничого навчання Назаровською О.А. проведено відкрите заняття за темою «Організація та методика підготовки з цивільного захисту керівного та особового складу формувань цивільного захисту суб’єктів господарювання».

На занятті були присутні завідувач курсів Руда С.Д. та старший майстер виробничого навчання Бова В.Ю.

Відкриті заняття як одна з форм педагогічного контролю

Такі заняття є невід’ємним елементом педагогічної діяльності майстрів виробничого навчання, а також одним із компонентів атестації педагогічних працівників, яка проводиться для активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання.

Підсумкові результати (оцінки) відображені в аналізі занять, за встановленою Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту ДСНС України формою.

Переглядів: 156 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0