Головна » 2018 » Квітень » 2 » Удосконалення майстерності педагогічних працівників – важливий чинник професійного зростання
09:41
Удосконалення майстерності педагогічних працівників – важливий чинник професійного зростання

29 березня поточного року з метою підготовки до заходів, передбачених Планом проведення показових занять, тренінгів, майстер-класів, обміну досвідом в рамках "Днів професійної майстерності"  у НМЦ ЦЗ та БЖД областей, м.Києва у 2018 році затвердженим директором Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Маюровим М.О.  були проведені відповідні заходи майстрами виробничого навчання курсів Центру.

Відкриваючи захід, начальник Центру полковник служби цивільного захисту Оксень В.М. звернув увагу присутніх на те, що майстерність педагогічного працівника проявляється перш за все в умінні організувати навчальний процес, мати особливий підхід до слухачів, вміти донести до них навчальний матеріал.

Саме удосконаленню педагогічної майстерності, виробленню єдиних поглядів на методику проведення інструктивно-методичних занять з практичної підготовки, функціонального навчання, використання мультимедійної системи та презентаційного матеріалу для якісного навчання слухачів був присвячений даний захід, в ході якого майстри виробничого навчання мали нагоду обмінятись досвідом роботи щодо методики проведення навчальних занять у формі тренінгу, майстер-класу.

Завідувач Кам’янських курсів 2 категорії Бутенко Н.О. та начальник циклу практичної підготовки Руденко А.С. в рамках заходу провели інструктивно-методичне заняття на тему «Організація планування роботи (С)МВН на рік», тим самим обмінялися досвідом роботи з іншими завідувачами курсів Центру.

Під час підведення підсумків начальник Центру Оксень В.М. відмітив важливість даного заходу, його актуальність та практичну спрямованість. Роботу у цьому напрямку слід продовжувати і надалі, бо подібні заходи дають педагогічним працівникам унікальну можливість обміну досвідом і думками, удосконалення власної педагогічної майстерності.

 

Переглядів: 155 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0