Головна » 2017 » Лютий » 17 » Участь в засіданні евакуаційної комісії міста Кам’янського
08:56
Участь в засіданні евакуаційної комісії міста Кам’янського

Згідно плану в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради відбулося розширене засідання міської евакуаційної комісії, на якому були присутні керівники груп міської евакуаційної комісії та представники Кам’янських курсів 2 категорії Центру.

Начальник Управління Андрєєв Є.М. довів до відома присутніх План роботи міської евакуаційної комісії на 2017 рік. Були обговорені зміни до постанови КМУ від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Надання методичної допомоги в підготовці до проведення комплексного об’єктового навчання

Начальник відділу цивільного захисту Управління Пост О.В. звернула увагу на навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях шляхом проведення інформаційно-просвітницької роботи через утворені консультаційні пункти з питань цивільного захисту та інформування населення про методи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також створення в консультаційних пунктах умов для оволодіння громадянами навичками користування найбільш поширеними засобами захисту і надання першої само- та взаємодопомоги.

Було наголошено, що непрацююче населення має право отримувати від органів державної влади та органів місцевого самоврядування відомості про надзвичайні ситуації, у зоні яких або у зоні можливого ураження від яких може опинитися місце проживання непрацюючих громадян та способи захисту від впливу небезпечних факторів, викликаних цими ситуаціями.

Переглядів: 109 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0