Головна » 2017 » Квітень » 29 » Участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
08:22
Участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»

26-27 квітня 2017 року педагогічні працівники Центру (викладач обласних курсів Кондратюк В.М та методисти обласного методичного кабінету Кочерга Є.В. і Ткаченко Ю.М.) взяли участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології».

Організатором конференції є Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет».

Мета конференції: виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності, сприяння успішному кар’єрному старту і професійному зростанню, підвищення ефективності самостійної роботи.

У роботі конференції взяли участь представники ВНЗ України, а також іноземні гості, зокрема з Мексики, Китаю, Тунісу та Туркменістану.

Участь у подібних заходах дозволяє педагогічним працівникам Центру підвищувати свій професійний рівень, здійснювати обмін професійним досвідом, дізнаватися про найбільш актуальні проблеми з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту і шляхи їх можливого вирішення. Отримані знання будуть використані при підготовці та проведенні навчання з ЦЗ та БЖД у Центрі, при написанні статей та посібників.

Участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції 
«Хімія та сучасні технології»

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 129 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0