Головна » 2017 » Травень » 17 » Участь у нараді з педагогами-організаторами шкіл Дніпропетровської області
22:02
Участь у нараді з педагогами-організаторами шкіл Дніпропетровської області

16 травня поточного року методист Центру Кочерга Є.В. прийняла участь у нараді з педагогами-організаторами шкіл Дніпропетровської області, яка проводилася на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». На нараді були присутні педагоги-організатори шкіл міст Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська та Верхньодніпровського, Синельниковського, Криничанського, Софіївського, Васильківського, Томаківського, Новомосковського і Магдалинівського районів області.

Методист Кочерга Є.В. виступила на нараді з доповіддю «Організація та проведення Дня цивільного захисту у загальноосвітніх навчальних закладах» та презентувала присутнім навчально-методичний посібник «Шляхи удосконалення і підвищення якості навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах».

Участь у нараді з педагогами-організаторами шкіл Дніпропетровської області

У підсумку наради присутні відзначили, що матеріали доповіді та навчально-методичний посібник є вагомою допомогою педагогічним працівникам шкіл нашої області у вирішенні питань з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 102 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0