Головна » 2017 » Листопад » 13 » Участь у нараді фахівців з питань цивільного захисту Металургійного району міста Кривого Рогу
11:20
Участь у нараді фахівців з питань цивільного захисту Металургійного району міста Кривого Рогу

3 листопада 2017 року майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Центру Чорнобривченко В.М. прийняв участь у нараді, яка проводилася завідувачем відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Металургійного району у місті Кривому Розі Філіпчуком О.Р. з фахівцями з питань цивільного захисту підприємств, установ та організацій.

На нараді були розглянути питання:

1. Підведення підсумків по проведеним суб’єктами господарювання району заходам практичного навчання з питань цивільного захисту у 2017 році.

2. Результати конкурсу-огляду навчально-матеріальної бази з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання району.

Майстром виробничого навчання Чорнобривченком В.М. надані рекомендації по усуненню недоліків при проведенні спеціальних навчань та тренувань з питань цивільного захисту та доведені вимоги керівних документів по оформленню наочної інформації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях у інформаційно-довідкових куточках з питань цивільного захисту.

Переглядів: 86 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0