Головна » 2017 » Вересень » 13 » Участь у церемонії відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби
20:47
Участь у церемонії відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби

12 вересня поточного року педагогічні працівники Центру – завідувач обласного методичного кабінету Центру Фролов О.В. та завідувач обласних та м.Дніпро курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Рогаль П.П. взяли участь у церемонії відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Участь у заході взяли керівництво ДСНС, генеральний консул Німеччини в Україні Вольфганг Мессінгер, представники ООН в Україні, директор проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Кристіан Пошман, перший заступник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман та голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Під час заходу також відбулася урочиста церемонія передачі нового захисного одягу для рятувальників від Уряду Німеччини та вручення автобусу ЧАЗ-А083, який налічує 35 місць та призначений для оперативного виїзду особового складу до місця ліквідації надзвичайних ситуацій.

Участь у подібних заходах дозволяє педагогічним працівникам Центру орієнтуватися у подіях, що стосуються практичної сторони стану цивільного захисту нашого регіону.

Участь у церемонії відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби

Участь у церемонії відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 104 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0