Головна » 2018 » Березень » 14 » Участь методистів Центру у заходах, які проходили в рамках Всеукраїнської наради керівників обласних управлінь освіти
17:01
Участь методистів Центру у заходах, які проходили в рамках Всеукраїнської наради керівників обласних управлінь освіти

13 березня 2018 року у рамках співпраці з Комунальним вищим навчальним закладом «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради методист Центру Ткаченко Ю.М. взяла участь в підготовці та організації виставки навчально-методичної літератури, яка проходила в рамках наради керівників органів управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій та ректорів (директорів) обласних, Київського міського інститутів післядипломної педагогічної освіти, яка проходила за участі заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

На тематичній виставці, крім напрацювань викладачів кафедр Академії, було представлено напрацювання методистів обласного методичного кабінету Центру, а саме навчально-методичні посібники з удосконалення і підвищення якості навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах, тематичні інформаційно-просвітницькі пам’ятки та буклети.

В рамках заходу також було взято участь у тренінгу з вчителями загальноосвітніх шкіл м. Дніпра, адже серце змін – вчитель. І від того наскільки вчитель буде готовий до інноваційної діяльності, до нових підходів у викладанні навчального матеріалу залежить якість нової освіти, отриманої учнями у навчальному закладі.

Отже, подібні заходи надзвичайно актуальні, корисні та необхідні для удосконалення освітнього процесу у навчальних закладах України, побудови нових підходів до отримання якісних знань.

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

 

 

Переглядів: 99 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0