Головна » 2018 » Березень » 23 » Участь методистів Центру у роботі обласного науково-практичного круглого столу
15:02
Участь методистів Центру у роботі обласного науково-практичного круглого столу

22 березня 2018 року методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. взяла участь у роботі обласного науково-практичного круглого столу «Формування екологічно грамотної особистості в контексті «Нової української школи», присвячений 155-річчю від дня народження В.І.Вернадського. Захід проходив на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», з яким Центр плідно співпрацює протягом вже тривалого часу.

У круглому столі також взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів освіти області.

Зі вступним словом до учасників круглого столу звернувся завідувач кафедри природничо-математичної освіти Дніпровської академії неперервної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Кудирко В.І. У своєму виступі він відзначив внесок В.І.Вернадського в становленні української науки.

Під час роботи круглого столу було обговорено сучасні підходи організації освітнього процесу в закладах освіти, формування екологічної культури особистості у сучасному навчальному закладі, особливості організації навчальних занять із застосуванням новітніх освітніх технологій, інноваційних підходів до форм і методів навчання із досвіду роботи педагогів області.

Наприкінці круглого столу відбулася підсумкова дискусія, у ході якої методист Центру Ткаченко Ю.М. в рамках заходу розкрила актуальність проблеми забезпечення природно-техногенної безпеки населення та території Дніпропетровської області, а також звернула увагу присутніх на шляхи удосконалення та підвищення якості навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

По завершенню заходу із заключним словом виступила доцент кафедри природничо-математичної освіти Дніпровської академії неперервної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Зламанюк Л.М., звернувши увагу науковців та педагогів на існування питань, які наразі не повною мірою вивчені та висвітлені, а відтак можуть стати предметом нових досліджень.

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 50 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0