Головна » 2016 » Грудень » 7 » Студентам про здоров’я та безпеку
17:13
Студентам про здоров’я та безпеку

6 грудня цього року методист обласного методичного кабінету Центру Кочерга Є.В. відвідала виховні заходи, які проводилися у рамках «Тижня здоров’я» у Дніпропетровському педагогічному коледжі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара викладачами циклової комісії природничих дисциплін на чолі з головою комісії Фесенко Оксаною Сергіївною.

«Тиждень здоров’я» проводиться у коледжі щорічно. Традиційними заходами на ньому є тематичні виставки, інформаційні п’ятихвилинки, театралізовані виступи, перегляд тематичних фільмів та зустрічі з фахівцями сфери здоров’я.

Студентам про здоров’я та безпеку

Особливістю цьогорічного «Тижня здоров’я» стало проведення визначення біологічного віку студентів коледжу, результати якого показали, що більше 80 % досліджуваних студентів віком 16-18 років мають біологічний вік 20-35 років. Тематична виставка була створена з робіт студентів та мала назву «Здоров’я планети очима студентів».

Студентам про здоров’я та безпеку

Також у читальному залі коледжу було проведено два масштабних виховних заходи: для студентів 1-2 курсів – захід «Вплив слова на здоров’я», а для студентів 3-4 курсів – захід «Культура безпеки для сталого розвитку суспільства». Основна мета цих заходів полягала у формуванні у студентів розуміння, що відповідальна поведінка кожного з них має прямий вплив на їхнє здоров’я, здоров’я оточуючих, а також на стан розвитку усього суспільства, на рівень безпеки на збереження нашої планети для наступних поколінь.

Студентам про здоров’я та безпеку

Під час підведення підсумків відвіданих методистом Центру заходів з адміністрацією коледжу було обговорено можливості співпраці Центру та коледжу з питань ЦЗ та БЖД.

 

Кочерга Є.В.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 98 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0