Головна » 2017 » Червень » 12 » Співпраця Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області з ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»
20:48
Співпраця Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області з ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»

8 червня 2017 року на базі Центру відбулася зустріч начальника Центру полковника служби цивільного захисту Оксеня В.М. та педагогічних працівників Центру з викладачем кафедри біотехнології та безпеки життєдіяльності університету Плісом М.М.

Під час зустрічі були обговорені перспективи подальшої співпраці Центру з університетом та складено проект відповідного плану співпраці на 2017-2022 роки.

Також педагогічним працівникам Центру вручено сертифікати участі у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології», яка відбулася 26-27 квітня 2017 на базі Університету.

Проведена зустріч є ще одним кроком у досягненні спільної мети щодо поліпшення навчального процесу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності нашого регіону.

Співпраця Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області з ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»

Участь у семінарі-навчанні з державними інспекторами праці

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 80 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0