Головна » 2016 » Вересень » 16 » Співпраця Кам’янських курсів 2 категорії
14:09
Співпраця Кам’янських курсів 2 категорії

15.09.2016 року в ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" проведено екскурсію та заняття для слухачів Кам’янських (Дніпродзержинських) курсів 2 категорії Центру за категорією - працівники чергово-диспетчерських служб. Слухачі побачили роботу диспетчера об’єкта підвищеної небезпеки, яким є ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" та отримали інформацію щодо дій під час аварії з викидом небезпечних хімічних речовин.

Співпраця Кам’янських курсів цивільного захисту 2 категорії

методист курсів Павленко І.М. та інженер з цивільного захисту підприємства Біцай Б.Д.

По закінченню екскурсії майстер виробничого навчання курсів Козинець В.М. довів до відома присутніх алгоритм дій по прогнозуванню наслідків викиду сильнодіючих отруйних речовин.

Співпраця Кам’янських курсів цивільного захисту 2 категорії

У вересні поточного року у м. Кам`янському відбулася зустріч педагогічного складу курсів 2 категорії Центру з представники міського управління ДСНС України в Дніпропетровській області. Основна увага приділялася можливим надзвичайним ситуаціям природного характеру на території міста, де вже багато років не припиняється зсув грунту.

Співпраця Кам’янських курсів цивільного захисту 2 категорії

підполковник служби ЦЗ Фесенко В.І. і майстер виробничого навчання Зарицька Ю.В.

Подібні зустрічі дають можливість працівникам курсів якісніше проводити функціональне навчання та вдосконалювати форми і методи роботи по навчанню населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Переглядів: 104 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar