Головна » 2018 » Листопад » 23 » Щоденна робота педагогічних працівників Центру
14:50
Щоденна робота педагогічних працівників Центру

Протягом тижня педагогічні працівники Центру проводили інформаційно-просвітницьку роботу в закладах освіти, установах, організаціях, надавали консультаційно-методичну допомогу керівництву та працівникам закладів.

А саме, майстром виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Козинцем В.М. проведено практичний етап спеціального об’єктового навчання з питань ЦЗ в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м. Кам’янське, під час якого відпрацьовано заходи щодо евакуації персоналу закладу, застосування засобів пожежогасіння та порядок дій персоналу в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Майстром виробничого навчання Павлоградських курсів 2 категорії Скоблюком С.Т було проведено інформаційно-просвітницькі заходи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з учнями 7-8-х класів, а також з педагогічними працівниками ЗОСШ № 8 м.Павлограда.

Майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії  Центру Тимофєєва Т.А. взяла участь у нараді Саксаганського районного відділу освіти щодо стану техногенної та пожежної безпеки у навчальних закладах району. Ознайомила присутніх з проблемами пожежної безпеки в дошкільних та шкільних закладах як в Україні, так і в місті. Провела інструктивне заняття з правил використання первинних засобів пожежогасіння.

Майстер виробничого навчання Чорнобривченко В.М. надав інформацію студентам та персоналу Криворізького будівельного коледжу про порядок дій в надзвичайних ситуаціях соціального характеру. В Криворізькому медичному коледжі надав допомогу у підготовці та проведенні міського огляду-конкурсу матеріальної бази цивільного захисту.

Старший  майстер виробничого навчання Королькова Л.О. взяла участь у нараді з працівниками КСЗШ № 74 та КЗШ № 73 з питань порядку надання психологічної підтримки постраждалим при надзвичайних ситуаціях. Були розглянуті питання визначення характерних ознак психологічних розладів та основна послідовність дій при наданні психологічної підтримки постраждалим під час надзвичайних ситуаціях працівникам, які не мають медичної освіти.

Участь Королькової  Л.О. у нараді з керівниками навчальних закладів Покровського району з питань загальних вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту. Основна увага приділялася вимогам до експлуатації та утримання електрообладнання споруд фонду цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та використання табличок із зазначенням необхідної інформації щодо захисної споруди цивільного захисту.

Майстер виробничого навчання Маслов С.В. провів інформаційно-просвітницькі заходи в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №260» та «КЗ ДНЗ (ясла-садок) №176» в Тернівському районі    м. Кривого Рогу з працівниками закладу з питань правил пожежної безпеки згідно наказу МОН від 15.08.2016 року № 974 «Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», надав поради стосовно оформлення «Інформаційно-довідкового куточку з питань цивільного захисту» та куточку пожежної безпеки.

Старший  майстер виробничого навчання Давідченко С.Л. провів представницькі педагогічні заходи з керівництвом криворізької ЗШ №85 з питань «Дії учнів та персоналу під час евакуації».

Майстер виробничого навчання  Нікопольських курсів 3 категорії  Центру Тізік О.Е. провела інформаційно-просвітницьку бесіду з персоналом КДНЗ № 47 на тему «Безпека життєдіяльності дітей та персоналу в несприятливих побутових ситуаціях».

 

Переглядів: 35 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0