Головна » 2016 » Серпень » 18 » Серпнева науково-методична конференція
19:03
Серпнева науково-методична конференція

18 серпня 2016 року на базі Комунального закладу "Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (далі-ДОІППО) була проведена серпнева науково-методична конференція керівників методичних об’єднань та фахівців управлінь з питань основ здоров’я та основ безпеки життєдіяльності.

Згідно Плану спільних заходів педагогічних працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області і Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань удосконалення підходів до організації та якісного проведення занять з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровської області на 2016 рік, методисти Центру прийняли активну участь в проведенні серпневої конференції з предмету "Основи здоров’я".

Основна мета запланованих секційних засідань – підготовка до організованого початку 2016-2017 навчального року та удосконалення тематичного методичного забезпечення закладів освіти в регіоні. Дані заходи спрямовані на виконання головних пріоритетних завдань, визначених нормативними документами Міністерства освіти і науки України.

Відкрила нараду завідуюча кафедри виховання та культури здоров’я ДОІППО, кандидат філософських наук, доцент Лаврова Л.В. У своєму зверненні до учасників зазначила: «Здоров’язберігаюча, превентивна освіта – базова для розвитку, навчання й виховання всебічної компетентності, адаптивності та активної життєвої позиції у дітей та учнів».

Серпнева науково-методична конференція

У практичному блоці конференції з предмету "Основи здоров’я" були розглянуті актуальні проблеми та основні напрямки освітньої політики щодо впровадження принципів превентивності системи виховання, здоров’язбереження, безпечної життєдіяльності в закладах освіти. Особливу увагу звернули на активне використання інтерактивних методів навчання, застосовуючи технологію ООЖН (освіта на основі розвитку життєвих навичок); тренінги, креативні методи, групові навчання, метод "рівний-рівному".

Серпнева науково-методична конференція

В рамках конференціі перед присутніми з доповіддю також виступила методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Кочерга Є.В., визначивши основні напрямки роботи Центру з питань цивільного захисту, здоров’язбереження та безпечної життєдіяльності підростаючого покоління.

Серпнева науково-методична конференція

Виступ методиста НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Під час виступу були обговорені основні питання організації захисту дітей, враховуючи умови сьогодення з точки зору безпеки життєдіяльності. Присутнім було представлено тематичні навчально-методичні матеріали: пам’ятки, буклети, плакати, методичні рекомендації, розроблені педагогічними працівниками Центру, які можуть бути використані для роботи в закладах освіти.

Таким чином, серпнева конференція 2016 пройшла в атмосфері активної співпраці та конструктивного діалогу, були визначені подальші шляхи взаємодії у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах області.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 250 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar