Головна » 2016 » Серпень » 20 » Серпнева нарада керівників міських (районних) методичних об’єднань вчителів предмету «Захист Вітчизни»
17:28
Серпнева нарада керівників міських (районних) методичних об’єднань вчителів предмету «Захист Вітчизни»

19 серпня 2016 року методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. та Кочерга Є.В. взяли участь у проведенні серпневої наради керівників міських (районних) методичних об’єднань вчителів предмету «Захист Вітчизни», який проводився на базі Комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (далі – ДОІППО). На нараді були присутні начальник командного центру штабу оперативного командування «Схід» полковник Гулідов С.А., представник Департаменту освіти Корсунська В.В., методист предмету «Захист Вітчизни» ДОІППО Трусов В.І. та вчителі предмету «Захист Вітчизни» шкіл Дніпропетровської області.

Серпнева нарада керівників

Під час наради присутні обговорювали питання стосовно організації навчально-виховної роботи з предмету «Захист Вітчизни» у 2016-2017 н.р. Також було визначено, що пріоритетними завданнями вчителя предмету мають стати завдання виховання в учнів дисциплінованості, самовідданості, моральної і психологічної готовності та спроможності виконувати покладені на них завдання, переборювати труднощі та небезпеку в надзвичайних ситуаціях воєнного характеру.

Серпнева нарада керівників

Під час чергового блоку наради, присвяченого цивільному захисту та безпеці життєдіяльності, методист обласного методичного кабінету Центру Кочерга Є.В. надала присутнім рекомендації щодо розробки у навчальних закладах плануючих документів з цивільного захисту, навчання учасників навчально-виховного процесу та працівників галузі освіти діям у надзвичайних ситуаціях, організації та проведення показових «Днів цивільного захисту». Крім цього, учасникам наради були продемонстровані зразки інформаційно-довідкових куточків з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, пам’ятки, буклети, плакати, методичні рекомендації, розроблені працівниками Центру.

Серпнева нарада керівників

При підведенні підсумків наради організатори запросили усіх учасників до подальшої співпраці та об’єднання зусиль для створення у навчальних закладах ефективного навчально-виховного простору для вирішення проблемних питань сьогодення.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 200 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar