Головна » 2016 » Вересень » 6 » Семінар-практикум м. Львів
16:13
Семінар-практикум м. Львів

З 30 серпня по 1 вересня 2016 року у м. Львів проходив семінар-практикум із заступниками начальників та завідувачами обласних методичних кабінетів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей України. Тема заходу: “Організація діяльності навчально-методичних центрів з методичного супроводу суб’єктів господарювання, які проводять навчання населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту».

Семінар-практикум м. Львів

У семінарі взяли участь представники апарату ДСНС України, ГУ ДСНС України у Львівській області, Департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

У ході семінару-практикуму учасникам були надані рекомендації з питань планування, організації та здійснення заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання. Теоретична частина семінар-практикуму плавно переходила у практичний показ організації та здійснення методичного супроводу в умовах сьогодення.

Методику надання допомоги навчально-методичними центрами органам місцевого самоврядування в організації роботи консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях було продемонстровано на базі консультаційного пункту львівського комунального підприємства “Левандівка”.

Семінар-практикум м. Львів

Також відбувся практичний показ організації роботи мобільного консультаційного пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Львівської області.

Семінар-практикум м. Львів

Учасникам розповіли яким чином відбувається розподіл функцій і завдань між працівниками Центру в розгортанні та організації роботи пункту в місцях виникнення загрози для життя і здоров’я людей, а також про створення умов для отримання громадянами інформації про надзвичайні ситуації та порядок дій у таких умовах.

Семінар-практикум м. Львів

По завершенні семінару всі учасники отримали цінні поради та обговорили напрямки подальшої співпраці.

 

Фролов,
завідувач обласного методичного кабінету Центру

Переглядів: 142 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar