Головна » 2018 » Вересень » 12 » Робота педагогічних працівників Центру в об’єднаних територіальних громадах області
16:17
Робота педагогічних працівників Центру в об’єднаних територіальних громадах області

12 вересня 2018 року педагогічні працівники Криворізьких курсів  1 категорії Центру  Королькова Л.О. та Тимофєєва Т.А. взяли участь у нараді Вакулівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Софіївського району, яку проводив голова ОТГ Шевцов А.А. з особами з питань цивільного захисту та особами відповідальними за роботу консультаційних пунктів. Представникам громади доведені нормативні документи по облаштуванню інформаційно-довідкових куточків  з питань цивільного захисту, порядку ведення облікової і звітної документації на консультаційних пунктах та  надані пам’ятки для населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях (у роздрукованому вигляді).

11 вересня поточного року старший майстер виробничого навчання Криворізьких курсів  Давідченко С.Л. надав консультативно-методичну допомогу керівнику (Петрову С.Г.) та відповідальним особам консультаційного пункту Апостолівської міської територіальної громади щодо створення, обладнання та забезпечення функціонування у громаді консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.

10  вересня 2018 року майстер виробничого навчання Павлоградських курсів 2 категорії Центру Юсупов В.Р. відвідав Троїцьку ОТГ Павлоградського району та надав консультаційно-методичну допомогу керівнику ОТГ Чуприні О.О. та відповідальній особі з питань цивільного захисту Костенку В.О. з питань організації евакуації населення громади у разі загрози виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій. Представникам громади  були надані пам’ятки: «Поради керівнику з питань пожежної безпеки»,  «Аби не трапилося пожежі в лісі», «Безпека дитини» (в електронному вигляді).

 

Переглядів: 21 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0