Головна » 2016 » Вересень » 27 » Робота майстрів виробничого навчання триває
17:12
Робота майстрів виробничого навчання триває

З 20 по 23 вересня 2016 року педагогічні працівники Криворізьких курсів 1 категорії Центру: Королькова Л.О., Абрамовський О.А. в ході методичного супроводу надали допомогу посадовим особам з питань цивільного захисту підприємств і організацій міста по організації підготовки й проведення запланованих спеціальних, комплексних об’єктових тренувань.

Робота майстрів виробничого навчання триває

Старший майстер виробничого навчання Королькова Л.О. з посадовою особою з питань ЦЗ Захаровим В.В. та керівником ЦЗ Лихолітом С.С. на автобазі ПАТ "Кривбасзалізрудком"

Робота майстрів виробничого навчання триває

Майстер виробничого навчання Абрамовський О.А. з посадовою особою з питань ЦЗ Плешковою М.С. КЗ "Криворізька міська лікарня" №8

Робота майстрів виробничого навчання триває

Майстер виробничого навчання Абрамовський О.А. з посадовою особою з питань ЦЗ Макаровою Л.О. в КЗ Палац культури "Першотравневий"

23 вересня поточного року в Інгулецькому районі пройшов другий етап військово-спортивної гри «Інгульчани – 2016» під керівництвом завідувача відділом у справах сім’ї та молоді Інгулецького району м. Кривого Рогу Кондратьєвої Людмили Миколаївни.

В якості судді на учбовому місці «Пост цивільного захисту» прийняв участь майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Теребенін О. М. Учасники гри виконували нормативи з одягання та правильності знімання загальновійськового захисного комплекту.

Робота майстрів виробничого навчання триває

При підведенні підсумків змагання, майстер довів до учасників гри результати: визначив кращих вихованців та вказав на недоліки при виконанні нормативів.

Така активна і наполеглива робота педагогічних працівників Центру забезпечує підвищення рівня знань з питань цивільного захисту серед працюючого населення та учнівської молоді.

Переглядів: 115 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar