Головна » 2017 » Грудень » 21 » Проведення чергової педагогічної ради Центру
16:35
Проведення чергової педагогічної ради Центру

18 грудня 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, під головуванням начальника Центру – полковника служби цивільного захисту Оксеня В.М., проведено чергову педагогічну раду. Робота ради проходила за участю керівників підрозділів управління Центру, завідувача Циклу практичної підготовки й завідувачів курсів Центру. У ході заходу розглянуті наступні питання порядку денного:

 1. Підведення підсумків роботи курсів Центру за 2017 навчальний рік. Організація навчального процесу з функціонального навчання у 2018 році, навчальне навантаження, планування роботи курсів, ведення обліково-звітної документації курсів.
 2. Організація навчально-методичної роботи у Центрі, підсумки роботи обласного методичного кабінету, робота зі ЗМІ. Робота з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях за місцем роботи, навчання та проживання.
 3. Підготовка до атестації педагогічних працівників Центру у 2018 році .
 4. Аналіз роботи методичної комісії Центру у 2017 році. Ухвалення Плану роботи методичної комісії Центру на 2018 рік.
 5. Ухвалення Переліку навчально-виробничих завдань для забезпечення методичного супроводу СОН, ОТ ВНЗ та Переліку заходів для забезпечення методичного супроводу СОТ.
 6. Порядок відпрацювання документів методичного супроводу у 2018 році. Недоліки цієї роботи у 2017 року. Перелік основних документів методичного супроводу.
 7. Ухвалення Плану роботи педагогічної ради Центру на 2018 навчальний рік.
 8. Ухвалення робочих навчальних програм з питань цивільного захисту обласних та м.Дніпра курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області.
 9. Ухвалення навчальної програми постійно діючого семінару з керівниками консультаційних пунктів цивільного захисту при органах місцевого самоврядування.
 10. Обрання секретаря педагогічної ради Центру на 2018 рік.
 11. Питання забезпечення діяльності підрозділів Центру. За результатами проведеної педагогічної ради прийняті рішення, які забезпечать якісне підвищення рівня навчальної та навчально-методичної роботи педагогічних працівників Центру у 2018 році.

Переглядів: 84 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0