Головна » 2017 » Грудень » 7 » Проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічними працівниками Центру
16:00
Проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічними працівниками Центру

Відповідно до Плану-графіка проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС від 23.12.2016 № 689, у період з 20 листопада по 1 грудня поточного року в Інституті  державного управління у сфері цивільного захисту проходили навчання майстри виробничого навчання  Камянських, Криворізьких та Новомосковських курсів  нашого Центру (Душка В.М., Варовей В.В., Бова В.Ю.).

    Зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

     З метою впровадження методики проведення практичних занять  з використанням кейс-технологій зі слухачами проведено практичне заняття за темою: «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації».

   За результатами підготовки та проведення практичного заняття за методом кейсів, активну участь в проведенні Круглого столу лист подяки отримав старший майстер виробничого навчання Новомосковських курсів 3 категорії Бова В.Ю.

    Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка за результатами навчання.

 

Переглядів: 85 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0