Головна » 2018 » Листопад » 20 » Повсякденна робота працівників Центру з населенням області
16:21
Повсякденна робота працівників Центру з населенням області

Протягом тижня педагогічні працівники Центру провели наступну роботу:

 Заступник завідувача Криворізьких курсів 1 категорії Пескішев М.А надав консультацію фахівцю з питань ЦЗ Гречаноподівської сільської територіальної громади Резніку В.О., щодо організації та проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту в громаді.

Старший майстер виробничого навчання Давідченко С.Л. провів заняття з представниками Новолатівської сільської територіальної громади - Боз А.А., Варавою О.О. та Гречаноподівської сільської територіальної громади Шимригович Т.А. Під час роботи було розглянуто теми: «Організація та принципи побудови системи зв’язку і оповіщення суб’єктами господарювання. Порядок оповіщення населення в місті, районі, на території суб’єктів господарювання та житлово-експлуатаційних органів (ЖЕО)» та «Порядок створення, обладнання та забезпечення консультаційних пунктів з цивільного захисту при житлово-експлуатаційних органах та сільських (селищних) радах».

Старшим майстром виробничого навчання Павлоградських курсів 2 категорії Чередниченком С.В. була надана методична допомога службовцям відділу з питань надзвичайних ситуацій Тернівської міської ради. У ході зустрічі було розглянуто питання підготовки до проведення командно-штабного навчання.

Майстром виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Козинцем В.М. під час підготовки до проведення СОН в ДЦПК ПДКВС України, з фахівцем вказаного закладу Ледзінським Д.В. проведено інструкторсько-методичне заняття.

Старший майстер виробничого навчання Нікопольських курсів 3 категорії Колбасова І. П. провела бесіду зі студентами Нікопольського професійного ліцею на тему «Порядок евакуації населення під час виникнення надзвичайних ситуацій».

Переглядів: 42 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0