Головна » 2018 » Листопад » 2 » Поточна робота педагогічних працівників Центру
11:11
Поточна робота педагогічних працівників Центру

В останній тиждень жовтня поточного року педагогічними працівниками Центру була проведена наступна робота. Майстром виробничого навчання Павлоградських курсів 2 категорії Центру Скоблюком С.Т., за попередньою домовленістю з керівником Богданівської об’єднаної територіальної громади Грищенко О.Г. та начальником відділу з питань ЦЗ, НС, мобілізаційної та військової роботи Красніковим Д.В., надано методичні рекомендації з питань планування, транспортного забезпечення та порядку проведення евакуації населення у разі загрози або виникнення НС техногенного та природного характеру, а також обговорено дії керівного складу ОТГ при проведені евакуаційних заходів.

Наприкінці зустрічі керівництву громади надано інформаційно-просвітницькі  матеріали для їх подальшого використання, розповсюдження серед населення громади.

Майстер виробничого навчання Нікопольських курсів 3 категорії Центру Тізік О. Е. проводить заняття в КДНЗ № 47 «Квітонька» на тему: «Бережіть природу».

Заняття з студентами 1 курсу Нікопольського професійного ліцею на тему: «Родон і його вплив на людину»

Майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Центру області Тимофєєва Т.А. взяла участь у нараді керівництва Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею з працівниками з питань додержання правил пожежної безпеки України. У своєму виступі вона довела присутнім питання загальних вимог пожежної безпеки до утримання територій, будинків, приміщень, споруд, евакуаційних шляхів і виходів. Також було розглянуто питання застосування первинних засобів пожежогасіння та порядок їх використання.

Під час наради керівництва Автотранспортного коледжу ДВНЗ Криворізького національного університету з працівниками коледжу Тимофєєва Т.А. у ході виступу розкрила питання використання та обліку фонду захисної споруди цивільного захисту згідно Наказу МВС України № 579 від 30 липня 2018 року. Довела до присутніх вимоги щодо утримання та експлуатації захисної споруди коледжу.

Старший майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Рижков О.М. виступив перед педагогічними працівниками КЗ «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» з питань підготовки та проведення заходів по попередженню терористичних прояв в навчальних закладах.

В Українському політехнічному технікумі  Рижков О.М. провів заняття з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та дій під час загрози виникнення та виникнення НС в місті Кривому Розі.

Майстер виробничого навчання  Криворізьких курсів  Центру Чорнобривченко В.М. взяв участь в роботі методичного об’єднання керівників дошкільних навчальних закладів, яка проходила на базі Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  № 94" Криворізької міської ради. У ході роботи методичного об’єднання майстер надав присутнім змістовні відповіді на актуальні питання цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час проведення наради у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування міста Кривого Рогу Чорнобривченко В.М. довів до працівників закладу порядок обліку та підготовки з ЦЗ та надав допомогу керівникам навчальних груп у підготовці до занять.

Майстром виробничого навчання Теребеніним О.М. проведено заняття з педагогічними працівниками Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 255" Криворізької міської ради. У ході виступу майстер виробничого навчання довів до відома присутніх правила поведінки  працівників закладу з одержанням повідомлення «Про штормове попередження» та надав рекомендації щодо підвищення якості навчально-виховної роботи з вихованцями закладу з питань особистої безпеки у надзвичайних ситуаціях різного характеру та поведінки вдома.

Майстер виробничого навчання Криворізьких курсів Маслов С.В. провів відкрите заняття за темою «Організація та принципи побудови системи зв’язку і оповіщення суб’єктами господарювання. Порядок оповіщення населення в місті, районі, на території суб’єктів господарювання та житлово-експлуатаційних органів».

Після проведення заняття керівництво, педагогічні працівники курсів внесли пропозиції щодо покрашення методики проведення заняття та надали рекомендації для підвищення професійної майстерності при проведенні занять на курсах та підприємствах міста.

Майстром виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Козинцем В.М. в Кам’янському державному енергетичному технікумі було проведено обєктові тренування. В рамках тренування зі студентами проведено навчально-виховну та інформаційно-просвітницьку роботу щодо дій у разі отримання сигналу «Увага всім», правил пожежної безпеки та надання домедичної допомоги постраждалим.

Переглядів: 50 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0