Головна » 2018 » Квітень » 24 » Показовий «День цивільного захисту» в Криворізькій загальноосвітній школі
14:04
Показовий «День цивільного захисту» в Криворізькій загальноосвітній школі

20 квітня 2018 року в Криворізькій загальноосвітній школі №123 пройшов показовий «День цивільного захисту», під час якого  проводилося тренування з учасниками навчально-виховного процесу за темою «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту та працівників закладу під час виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру (пожежа і вибух на артилерійських складах військової частини А 3283)».

На заході були присутні представники управління цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, управління з питань НС та ЦЗ населення виконкому Криворізької міської ради, Криворізьких курсів  1 категорії  нашого Центру, Криворізького міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, заступники начальників відділів освіти виконкомів районних у місті рад, керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, опорних закладів з питань БЖД і ЦЗ міста Кривого Рогу.

Показовий  захід проведено з метою досягнення єдності поглядів на організацію й методику проведення «Дня цивільного захисту» у закладах середньої освіти, демонстрації відпрацювання практичних етапів за задумом тренування, визначення готовності керівництва навчального закладу освіти, формувань цивільного захисту до виконання завдань за своїм призначенням, удосконалення взаємодії між закладами загальної середньої освіти, дошкільної освіти та відділом освіти виконкому Центрально-Міської районної в місті ради, силами цивільного захисту Центрально-Міського району і міста Кривого Рогу при реагуванні на надзвичайну ситуацію соціального характеру.

    Представники Криворізьких курсів 1 категорії Центру: Жижка Л.В.,  Рижков О.М., Давідченко С.Л., Королькова Л.О. та Тимофеева Т.А. надали методичну допомогу керівництву навчального закладу при відпрацюванні учбових питань та дотриманні регламенту проведення практичних заходів.

 

Переглядів: 93 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0