Головна » 2016 » Червень » 24 » Підведення підсумків роботи Центру за перше півріччя 2016 року
17:10
Підведення підсумків роботи Центру за перше півріччя 2016 року

23.06.2016 в Центрі відбулася нарада, яка почалася врученням грамот працівникам з нагоди відзначення Дня Конституції України від в.о. начальника ІДУ у сфері ЦЗ П.Б. Волянського, начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області А.А. Кульбача, начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації С.С. Коваленка та начальника Центру В.М. Оксеня.

Під час наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів за перше півріччя поточного року. Обговорені пропозиції, надані працівниками Центру до Колективного договору у зв’язку з закінченням терміну дії попереднього. Проведений аналіз результатів самооцінки діяльності навчальних підрозділів Центру виявив високий рівень освітньої діяльності Циклу практичної підготовки (А.С. Руденко) та Криворізьких курсів 1 категорії (Л.В.Жижка). Проведена перевірка ведення документації, передбаченої номенклатурою справ, по підрозділах.

Юрисконсульт Центру С.Г. Вірко довів до присутніх вимоги законодавчих актів України про підвищення ефективності дій, направлених на боротьбу з корупцією.

Заступником завідувача обласних курсів з навчальної роботи П.М. Вільним надані рекомендації керівникам курсів Центру про підготовку та виконання заходів щодо комплектування Центру слухачами функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2017 рік.

В кінці наради Оксень В.М. звернув увагу на дотримання вимог інструкцій з охорони праці під час перебування працівників Центру у відпустках.

Переглядів: 181 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar