Головна » 2017 » Серпень » 3 » Підготовка до проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 навчальному році
21:30
Підготовка до проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 навчальному році

3 серпня поточного року на базі Кам’янських курсів 2 категорії Центру відбулася робоча зустріч виконуючого обов’язки завідувача курсів Душки В.М. з провідним фахівцем відділу цивільного захисту Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області підполковником служби цивільного захисту Фесенко А.І.

Під час зустрічі були обговорені питання організації роботи з відпрацювання суб’єктами господарювання Графіків проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 році.

За результатами зустрічі визначено перелік суб’єктів господарювання, до якого включені потенційно-небезпечні об’єкти та об’єкти підвищеної небезпеки. Відповідно до переліку, керівникам суб’єктів господарювання будуть направлені листи з пропозицією своєчасного погодження та затвердження у встановленому порядку Графіків проведення у наступному навчальному році спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту для складання відповідного загального Плану – графіку відділом ЦЗ міського управління міста Кам’янського.

Підготовка до проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 навчальному році

Кам’янські курси 2 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 146 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0