Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Спільна робота щодо перспективи розвитку дисциплін БЖД та ЦЗ і методики їх викладання
20:49
Спільна робота щодо перспективи розвитку дисциплін БЖД та ЦЗ і методики їх викладання

5 жовтня поточного року методисти Центру, в рамках співпраці з Державним вищим навчальним закладом "Український хіміко-технологічний університет" м. Дніпра, відвідали лабораторне заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на тему "Методи та прилади радіаційної розвідки та дозиметричного контролю".

На сьогоднішній день рівень особистої та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя суспільства. Підвищувати цей рівень є вкрай складним та в одночас важливим завданням, оскільки навколишній світ змінюється з неймовірною швидкістю, приносячи нові загрози для життя та здоров’я людини.

Спільна робота щодо перспективи розвитку дисциплін БЖД та ЦЗ і методики їх викладання

З метою удосконалення і підвищення якості викладання навчальних дисциплін БЖД та ЦЗ, педагогічні працівники Центру та викладачі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності під час зустрічі обмінялися науково-технічною інформацією та досвідом використання новітніх педагогічних технологій навчання.

Отже, викладання дисциплін з безпеки життєдіяльності свідчить, що успіх у навчанні перш за все залежить від обраних форм та методів навчання. Тому тісна співпраця Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з вищими навчальними закладами спрямована на пошуки нових ефективних шляхів удосконалення навчального процесу.

 

Ткаченко Ю.М.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 110 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0