Головна » 2018 » Січень » 31 » Педагогічні працівники Криворізьких курсів – керівникам дошкільних закладів міста
11:59
Педагогічні працівники Криворізьких курсів – керівникам дошкільних закладів міста

29 січня 2018 року майстри виробничого навчання Криворізьких курсів  1 категорії Центру Чорнобривченко В.М., Маслов С.В. та методист курсів Плінський В.Д. прийняли участь у проведенні відділом освіти  виконавчого комітету Металургійного району міста Кривого Рогу заходу в опорному з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дошкільному навчальному закладі №94 за темою «Управління процесом організації роботи з безпеки життєдіяльності в умовах сучасного закладу дошкільної  освіти». В ході проведення заходу обговорювалися питання:

- підвищення якості освітньої роботи з дітьми у закладах дошкільної освіти з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях різного характеру;

- удосконалення теоретичних і практичних навиків керівників та педагогів закладів з питань захисту життя та дій в умовах надзвичайних ситуаціях.

Педагогічні працівники Криворізьких курсів зосередили увагу керівників  дитячих закладів на порядку та способах користування засобів індивідуального захисту, засобів гасіння пожеж, виготовленні і зберіганні найпростіших засобів захисту органів дихання, а також порядку проведення евакуації при надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Переглядів: 66 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0