Головна » 2018 » Вересень » 25 » Організація та проведення щорічної виставки-презентації навчально-методичних матеріалів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
08:28
Організація та проведення щорічної виставки-презентації навчально-методичних матеріалів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Одним із дієвих засобів впливу на формування компетентності майбутніх фахівців у галузі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності є виставка тематичної літератури. Саме тому методистами обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області спільно з викладачами кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» оформлено виставку-презентацію навчальної літератури та навчально-методичних матеріалів, напрацьованих педагогічними працівниками Центру та Університету.

  Протягом тижня з 17 по 21 вересня 2018 року в науково-технічній бібліотеці Університету, студенти та викладачі мали змогу переглянути та детально ознайомитися з діючою нормативно-правовою документацією, новинками літератури з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Представлені інформаційно-методичні матеріали узагальнюють досвід і провідні напрями цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Така виставка-презентація щороку є подією не тільки для користувачів, але й для організаторів. Адже, подібний захід створює умови для ефективного інформаційного спілкування і ознайомлення користувачів з накопиченим досвідом.

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 38 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0