Головна » 2016 » Вересень » 29 » Опорна школа – осередок освіти з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
16:58
Опорна школа – осередок освіти з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

29 вересня 2016 року методисти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області прийняли участь у вебінарі «Децентралізація в освіті: організація роботи опорної школи та філії в новому навчальному році», який було проведено на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Опорна школа

На сучасному етапі децентралізації в освітній сфері гостро постає питання про створення передумов щодо надання якісних освітніх послуг, в тому числі у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Саме тому доповідачі вебінару Безена І.М. та Курушкіна А.М. акцентували увагу на нормативно-правовому регулюванні діяльності освітнього округу, опорної школи та філії, а також на організації методичної роботи в освітньому окрузі в нових умовах. Особливу увагу під час визначення опорного закладу доповідачі рекомендували звернути на наявність умов щодо можливості організації якісного інклюзивного навчання у освітньому закладі.

Підсумком вебінару стало презентування Методичних рекомендації з організації управлінської діяльності у процесі створення освітніх округів – опорних закладів – філій загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році.

 

Кочерга Є.В.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 166 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0