Головна » 2017 » Травень » 20 » Обласний етап XXIІI Фестивалю дружин юних пожежних
09:36
Обласний етап XXIІI Фестивалю дружин юних пожежних

17 травня 2017 у місті Дніпрі пройшов обласний етап XXIIІ Фестивалю дружин юних пожежних під гаслом: “Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – у біду не потрапляй”. Метою фестивалю є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування у дітей поваги до професії пожежного-рятувальника, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, профілактичної роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій серед широких верств населення, формування навичок, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, поширення руху юних пожежних, популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя.

Конкурс організовано і проведено за підтримки Дніпропетровської обласної ради, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації й обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

В такому масштабному представницькому педагогічному заході прийняли участь начальник Центру полковник служби цивільного захисту Оксень В.М., заступник завідувача обласних та міста Дніпра курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Вільний П.М., завідувач кабінетом інформаційних технологій Наумова Н.М. Педагогічні працівники Центру постійно здійснюють методичний супровід заходів: «День цивільного захисту» та «Тиждень безпеки дитини» в закладах освіти регіону, що є основою для отримання учасниками фестивалю базових знань з безпеки життєдіяльності.

Обласний етап XXIІI Фестивалю дружин юних пожежних

Цього року змагалися 8 команд, які вибороли це право на міських та районних етапах фестивалю. Фестиваль включав конкурси: «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Влучний ствольщик», «Медичний». Учасники фестивалю продемонстрували свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у цих конкурсах, які були змістовними та оригінальними, художніми і жартівливими одночасно.

Суддівська колегія, під головуванням заступника начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області підполковника цивільного захисту Базілєва Є.С., за сумою балів усіх етапів змагань, визначила кращих.

Обласний етап XXIІI Фестивалю дружин юних пожежних

Перше місце зайняла команда «Стрим» Гуманітарної гімназії ім. Л. Українки м. Жовті Води, друге – команда «Флагман безпеки» Комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання технічного профілю №79» м. Дніпра, третє – команда «Агенти 101» Криворізької педагогічної гімназії. Всі учасники конкурсу отримали яскраві враження, нових друзів та солодкі презенти.

Переглядів: 112 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0