Головна » 2018 » Грудень » 3 » Навчання населення області щодо запобігання надзвичайним ситуаціям
13:07
Навчання населення області щодо запобігання надзвичайним ситуаціям

Протягом тижня педагогічні працівники Центру провели наступні заходи:

Завідувач Новомосковських курсів 3 категорії  Руда Сергій Данилович та старший майстер виробничого навчання Бова Владислав Юрійович взяли участь у проведенні спеціального об’єктового навчання Філії «Новомосковська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Дочірнє підприємство «Дніпровський облавтодор» за темою «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту та персоналу при усуненні наслідків порушення життєдіяльності у разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру».

Майстер виробничого Кам’янських курсів 2 категорії Козинець В.М. в НВК № 37 КМР провів інформаційно-просвітницьку роботу з учнями закладу щодо правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху та заходів безпеки взимку.

Згідно з план-графіком на підприємстві ТОВ «Молочний Дім» проводилося спеціальне об’єктове тренування. На тренуванні під керівництвом командирів формувань відпрацьовувались злагоджені дій працівників підприємства в умовах виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру – пожежі, витік аміаку. До роботи у контрольній групі в період проведення тренування залучався працівник Павлоградських курсів старший майстер виробничого навчання Чередниченко С.В.

Старший майстер виробничого навчання Нікопольських курсів 3 категорії Колбасова І. П. провела  заняття за темою «Радіація та її вплив на людину» в ЗОШ № 4, наприкінці якого з учнями відпрацьовано практичну вправу щодо вимірювання радіаційного фону відповідними приладами.

 

Переглядів: 22 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0