Головна » 2016 » Вересень » 20 » Навчаємо, щоб запобігти лиху
14:59
Навчаємо, щоб запобігти лиху

19 вересня 2016 року, на запрошення президента Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, методисти Центру Васильєв Г.Д. та Ткаченко Ю.М. провели інструкторсько-методичне заняття з працівниками та студентами університету на тему: “Першочергові дії навчальних закладів на випадок одержання інформації про загрозу вчинення терористичного акту та правил поводження при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів”.

Навчаємо, щоб запобігти лиху

Однією з важливих ланок в системі заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій є навчання населення діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Тому у ході заняття методисти обласного методичого кабінету надали працівникам та студентам університету вичерпну інформацію щодо порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, а саме ознайомили з правилами поводження при загрозі вчинення терористичного акту та захопленні заручників. Фахівці Центру також приділили увагу й роз’ясненню питань щодо того, як поводитись при виявленні вибухонебезпечних предметів та куди повідомляти про знахідку.

Велику цікавість присутніх викликав практичний тренінг, у ході якого студенти мали можливість відпрацювати навички надання домедичної допомоги умовно постраждалому.

Навчаємо, щоб запобігти лиху

Приємно вразило те, що більшість слухачів достатньо чітко усвідомлюють важливість такої роботи саме в сьогоднішній неспокійний час, адже обізнаність та знання основних першочергових правил поведінки в непередбачуваних ситуаціях допоможуть мінімізувати можливі негативні наслідки.

Навчаємо, щоб запобігти лиху

Наприкінці зустрічі методистами Центру було надано кваліфіковані і вичерпні відповіді на поставлені питання та перелік контактних телефонів, за якими можна звернутися у випадку надзвичайної ситуації.

 

Ткаченко Ю.М.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 149 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar