Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Навчаємо правильним діям у разі виникнення надзвичайної ситуації
09:53
Навчаємо правильним діям у разі виникнення надзвичайної ситуації

З метою реалізації основних завдань, які стоять перед Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області педагогічними працівниками постійно проводяться представницькі заходи в навчальних закладах, а також на підприємствах, установах, організаціях.

Так старшим майстром виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Центру Яровим О.А. в Придніпровському державному металургійному коледжі було проведено  обєктові тренування. Зі студентами проведено навчально-просвітницьку роботу щодо дій у разі отримання сигналу «Увага всім», правил пожежної безпеки та надання домедичної допомоги постраждалим.

Старший майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Центру Давідченко С.Л. провів представницькі педагогічні заходи з керівництвом КЗШ № 85 Чвіловою Н.М. за темою «Дії учнів при отриманні сигналу «Повітряна тривога!».

22  жовтня 2018 року майстром виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Теребеніним О.М. з педагогічними працівниками   ДНЗ № 28 проведено інформаційно-просвітницьку роботу щодо покращення роботи з дітьми та їх батьками з питань профілактики захворювання інфекційними хворобами. Теребенін О.М. довів до відома персоналу закладу напрямки роботи з питань безпеки життєдіяльності, недопущення розповсюдження серед дітей гострих респіраторних захворювань та інших заходах при оголошенні карантину.

Старший майстер виробничого навчання Криворізьких курсів  1 категорії Королькова Л.О. взяла участь у нараді з працівниками  КГ № 95 з питань підготовки населення до дій в умовах виявлення підозрілих предметів.

Під час свого виступу Королькова Л.О. довела до відома присутніх основні характерні ознаки, що вказують на можливу належність підозрілого предмета до вибухового пристрою, типи вибухових пристроїв (підозрілих речей) та безпечна відстань від них, а також термінові дії у разі виявлення підозрілого предмету.

Старший майстер виробничого навчання Нікопольських курсів  3 категорії Колбасова І.П. провела заняття з середньою групою КДНЗ № 47 «Квітонька» за темою «Сам вдома» та надала методичну допомогу керівному складу навчального закладу щодо корегування документів з цивільного захисту.

Старший майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1категорії Центру Королькова Л.О. взяла участь у нараді з працівниками КПМНЗ «КММШ № 4» щодо питань основних вимог Правил пожежної безпеки України у закладах освіти та культурно-видовищних закладах. Під час свого виступу Королькова Л.О. довела до відома присутніх питання порядку дій у разі виявлення ознак пожежі, заходи з надання допомоги при отруєнні чадним газом та продуктами горіння, стандарти установлення знаків безпеки, які використовуються у сфері протипожежного захисту та пожежогасіння.

Переглядів: 40 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0