Головна » 2016 » Грудень » 13 » Науково-практичний семінар у місті Києві
13:32
Науково-практичний семінар у місті Києві

9 грудня цього року методист обласного методичного кабінету Центру Кочерга Є.В. взяла учать у науково-практичному семінарі «Методологія, методика та обробка результатів педагогічного експерименту», який проводився на базі Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України у місті Києві. У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, в тому числі м. Києва, Дніпра, Переяслав-Хмельницького, Вінниці та інших.

Теоретична частина семінару була присвячена обговоренню питань організації та проведення педагогічних досліджень. Перед присутніми з доповідями виступили доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Ярошенко О.Г. та доктор педагогічних наук, доцент Скиба Ю.А.

Науково-практичний семінар у місті Києві

Практична частина семінару була проведена у формі тренінгів за темами «Формування дослідницької компетентності здобувачів наукових ступенів засобами інтерактивних педагогічних технологій», «Використання педагогічних задач як діагностичного інструментарію наукового дослідження» та «Апробація результатів дослідження у вигляді статей та нові вимоги до оформлення бібліографії».

Науково-практичний семінар у місті Києві

Теоретичні знання та практичний досвід, отримані на семінарі стануть корисними при здійсненні методичної роботи у Центрі, а саме при написанні статей та повідомлень, при підготовці навчальних та навчально-методичних посібників і методичних рекомендацій, а також при роботі над науково-методичною темою Центру.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 82 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0