Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Надання методичної та практичної допомоги дільничним посередникам під час командно-штабного навчання
15:11
Надання методичної та практичної допомоги дільничним посередникам під час командно-штабного навчання

10  жовтня 2018 року педагогічними працівниками Центру на базі  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено роботу з надання методичної та практичної допомоги призначеним дільничним посередникам під час командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дніпропетровської області.

Так, т.в.о. начальника Центру Базілєв Є.С. визначив ряд суттєвих питань, які необхідно було детально розглянути в рамках зустрічі.

Викладач обласних та міста Дніпро курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії  Кондратюк В.М. довів до відома присутніх порядок проведення командно-штабного навчання, роль і місце дільничних посередників під час підготовки та проведенні зазначеного заходу. Надав детальні роз’яснення щодо необхідних документів, порядок здійснення контролю, особливо практичних заходів, оцінка стану підготовки свого підрозділу в режимі повсякденної діяльності, надзвичайної ситуації та в особливий період.

Переглядів: 40 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0