Головна » 2018 » Квітень » 19 » Надання методичної допомоги педагогічними працівниками Центру закладам освіти області
10:09
Надання методичної допомоги педагогічними працівниками Центру закладам освіти області

  18 квітня 2018 року в середній загальноосвітній школі № 38 міста Кам’янського проводився «День цивільного захисту», під час якого майстер виробничого навчання Кам’янських курсів 2 категорії Центру Яровий О.А. провів лекцію-бесіду з учнями закладу про правила пожежної безпеки, правила дорожнього руху та заходи безпеки на воді  під час відпочинку.

  18 квітня в середній загальноосвітній школі №10 міста Нікополя старшим майстром виробничого навчання Нікопольських курсів 3 категорії Центру Колбасовою І.П. проведене заняття з учнями за темою «Радіаційна небезпека та захист населення у разі виникнення надзвичайної ситуації».

 17 квітня поточного року майстер виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Центру Варовей В.В. прийняв участь у семінарі-нараді керівників навчальних закладів Саксаганського району міста щодо дотримання нормативно-правових актів пожежної та техногенної безпеки персоналом та учнями, евакуаційних заходів при виникненні пожежі.

  16 квітня майстром виробничого навчання Криворізьких курсів Теребеніним О.М. проведено лекцію-бесіду з педагогічними працівниками дошкільного навчального закладу №45 міста Кривого Рогу про недопущення наявності сухостою дерев на території закладу та поруч з ним, а також  заходи безпеки при оголошенні штормового попередження.

 

Переглядів: 89 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0