Головна » 2018 » Жовтень » 12 » На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу
11:21
На шляху інновацій та удосконалення навчального процесу

11 жовтня поточного року у рамках співпраці Центру з КВНЗ "Дніпровська академія неперервної освіти" методист обласного методичного кабінету Ткаченко Ю.М. була запрошена для участі у навчальному тренінгу з оволодіння сучасними педагогічними технологіями з використанням Інтернет-ресурсів, а саме "Використання квест-технологій у навчальному процесі". Учасники семінару мали змогу ознайомитися з якою метою проводяться квести, які існують види квестів, які етапи організації квесту. Також Програма тренінгу передбачала більш детальне ознайомлення та практичне оволодіння кожним учасником однією з проектних технологій – веб-квест.

Працюючи у групах, учасники визначили переваги та недоліки використання квест-технології, обговорювали можливі труднощі під час його проведення та шляхи виходу з проблемних ситуацій.

Оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями дає можливість удосконалити навчальний процес, а обмін враженнями та пропозиціями підтвердив – квест-технологія є дуже цікавою та корисною.

Переглядів: 49 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0