Головна » 2016 » Червень » 22 » Місто професій
08:02
Місто професій

18 червня 2016 біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся дитячий соціальний профорієнтаційний захід - «Місто професій». Це унікальний соціальний проект, мета якого – профорієнтаційна робота з дітьми усіх верств та вікових категорій. Інтерактивна форма проведення та можливість практично випробувати свої сили та можливості з кожного напрямку професії зацікавила допитливих дітей. Спочатку, на вході до імпровізованого містечка кожна дитина отримала паспорт та ознайомилася з правилами поведінки на території містечка. Потім, на профорієнтаційних майданчиках діти мали можливість «влаштуватися на роботу». Тут роботодавці з легкістю брали на роботу кандидатів і без вищої освіти, і без досвіду роботи. Після короткої співбесіди, у формі майстер-класу, молоді спеціалісти одразу брались до роботи. За якісно виконану роботу сумлінні та старанні «юні працівники» отримували винагороду – заробітну плату, витратити яку вони мали змогу в крамниці солодощів та подарунків.

Місто професій Місто професій

Цього року обласний методичний кабінет навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД в Дніпропетровській області також долучився до проведення заходу. Головні завдання, розгорнутого тут мобільного навчально-консультаційного пункту, - інформаційно-просвітницька робота з дітьми про основні правила поведінки в літній період й в умовах надзвичайних ситуацій, формування культури безпеки життєдіяльності дітей та розвиток громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. Методисти обласного методичного кабінету навчально-методичного центру, Васил’єв Г.Д. та Ткаченко Ю.М., проводили консультації, індивідуальні та групові бесіди з учасниками заходу. Дітям роздали інформаційно-довідкові матеріали (пам’ятки, буклети) з питань цивільного захисту, правил пожежної безпеки у побуті та громадських місцях.

Місто професій Місто професій

Таким чином, діти усвідомили, що знання та дотримання правил безпечної поведінки є необхідними і під час виконання професійних обов’язків, і в повсякденному житті (на відпочинку, у побуті, громадських місцях). Активність та цікавість дітей до світу професій та головне, правил безпечної поведінки, засвідчила важливість та необхідність проведення даного заходу. Безумовно, уся ця робота сприяє більш ефективному інформуванню та навчанню підростаючого покоління питанням безпеки життєдіяльності, а також вихованню відповідального громадянина своєї держави.

Місто професій Місто професій

Незабутні емоції, корисні знання та навички отримали не лише діти, а й дорослі.

Переглядів: 122 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar