Головна » 2016 » Грудень » 12 » Міське методичне об’єднання викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності»
16:23
Міське методичне об’єднання викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності»

8 грудня цього року методист обласного методичного кабінету Центру Кочерга Є.В. взяла учать у проведенні засідання міського методичного об’єднання викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності» навчальних закладів початкового рівня вищої освіти м. Дніпра, яке відбулося на базі Обласного комунального закладу «Дніпропетровське медичне училище». Тема засідання ММО «Загальні принципи надання першої медичного допомоги населенню. Медичне сортування та етапи медичної евакуації постраждалих під час надзвичайних ситуацій».

Для присутніх на засіданні викладачів було проведено майстер-клас «Надання першої медичної допомоги населенню» (доповідач – викладач, лікар хірург-травматолог Прийменко О.П.). Викладач Леонтьєва Т.В. виступила перед присутніми з теоретичною доповіддю про медичне сортування та етапи медичної евакуації постраждалих в умовах бойових дій згідно зі стандартами НАТО.

Міське методичне об’єднання викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Практичні аспекти застосування навичок тактичної медицини за стандартами НАТО у зоні АТО було продемонстровано колишнім бійцем-рятівником 93-ї бригади, одним з кіборгів Донецького аеропорту, а нині студентом другого курсу медичного училища Іванцем С. та медичною сестрою військового шпиталю, учасницею бойових дій у зоні АТО Кірич О.

Міське методичне об’єднання викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Також для членів методичного об’єднання була проведена екскурсія до анатомічного музею.

Отже, проведення подібних заходів дозволяє викладачам дисципліни «Безпека життєдіяльності» в інтерактивній формі обмінюватися досвідом та знайомитися з сучасними методами та технологіями, які можна використовувати при роботі зі студентами.

 

Кочерга Є.В.,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 130 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0