Головна » 2018 » Вересень » 24 » Методисти Центру досліджують нові шляхи удосконалення навчального процесу
11:40
Методисти Центру досліджують нові шляхи удосконалення навчального процесу

19 вересня поточного року методисти обласного методичного кабінету взяли участь у майстер-класі «Креативна освіта: теорія, технологія, техніка», який проводив член-кореспондент НАПН України, педагог-новатор Сологуб А.І. на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти».

У ході майстер-класу автор педагогічної системи Сологуб А.І. висвітлив особливості креативного навчання. Змістовно розкрив та пояснив сутність поняття «креативне навчання», філософські та психолого-педагогічні засади креативного навчання, зміст, організацію креативного навчання, а також результати впровадження такого навчання.

По завершенні цікавого та змістовного майстер-класу, методисти Центру мали змогу поспілкуватися особисто з гостем заходу та обмінятися досвідом навчання, обговорити проблеми та перспективи інноваційного, креативного навчання.

В цілому подібні заходи надзвичайно необхідні та корисні для сучасного педагога, адже вони дають змогу отримати пов­ну інформацію про позитивний до­свід педагога-майстра та опанувати пропоновані програми, методики й технології навчання.

Переглядів: 36 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0