Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Методичний супровід спеціального об’єктового навчання у закладі охорони здоров’я Дніпропетровської області
19:14
Методичний супровід спеціального об’єктового навчання у закладі охорони здоров’я Дніпропетровської області

19 жовтня поточного року на базі комунального закладу охорони здоров’я Кам’янської міської ради «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1» Дніпропетровської області проведене спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту. Навчальна мета заходу – відпрацювання питань взаємодії формувань цивільного захисту цього закладу та підрозділів пожежно-рятувальної служби міста.

За легендою, в медичному закладі стався витік хімічно-небезпечної речовини із загорянням. На момент виникнення надзвичайної ситуації в приміщеннях медичної установи знаходяться відвідувачі та працівники. Відразу здійснено їх оповіщення про необхідність негайної евакуації та викликана оперативно-рятувальна служба за телефоном «101». До прибуття рятувальників з місцевої пожежної частини ланка пожежогасіння медичних працівників виконала заходи, направлені на недопущення розповсюдження вогню.

Методичний супровід спеціального навчання здійснювали майстри виробничого навчання Кам’янських курсів 2-ої категорії Центру. У проведенні навчання приймали участь рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини (м.Кам’янське) та 2-го взводу воєнізованого гірничорятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Переглядів: 175 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0