Головна » 2016 » Вересень » 5 » Методична робота майстрів виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії
16:59
Методична робота майстрів виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії

На початку вересня поточного року майстри виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії прийняли участь в нарадах, які проводилися відділами з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи районних виконавчих органів міста з фахівцями з питань цивільного захисту підприємств, установ та організацій районів Кривого Рогу.

Методична робота майстрів виробничого навчання

На нарадах були розглянуті питання:

1. Підведення підсумків надання заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на обласних та міських курсах Центру

Методична робота майстрів виробничого навчання

2. Доведення наказу ДСНС від 2.07.2016 р. № 335 «Про затвердження Примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання».

Так, старший майстер виробничого навчання Давідченко С.Л. прийняв участь у нараді, яку проводив у Центрально-міському районі головний інспектор з питань цивільного захисту Чернявський А.В. Майстер виробничого навчання Чорнобривченко В.М. прийняв участь у нараді в Металургійному районі, під головуванням завідувача відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Філіпчука О.Р.

Методична робота майстрів виробничого навчання

Майстром виробничого навчання Криворізьких курсів 1 категорії Теребеніним О.М. здійснений методичний супровід організації підготовки та проведення протипожежного тренування в інженерно – вираховуючому центрі Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал». За результатами тренування підведені підсумки, визначені кращі працівники - учасники.

Методична робота майстрів виробничого навчання

Майстром виробничого навчання Бірюковим А.Є. надана консультація фахівцю відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Саксаганського району міста по методиці узагальнення заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на обласних та міста Дніпро курсах удосконалення керівних кадрів 1 категорії і Криворізьких курсах 1 категорії.

Методична робота майстрів виробничого навчання

Переглядів: 176 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar